Szívinfarktus után
A szívinfarktus oxigénhiány következtében létrejött szívizompusztulást jelent. A koszorúerekben lerakódott meszes plakkok szűkítik a szív ereit, és az esetek 90%-ában a szűkületben vérrög alakul ki, mely teljes elzáródást okoz. A súlyos szűkület vagy a teljes elzáródás miatt a szívizomsejtek vérellátása kórosan lecsökken. Ha ez a folyamat hosszú ideig tart, a károsodás visszafordíthatatlanná válik, s kialakul a szívinfarktus. A szívinfarktus már nemcsak időskori betegség. Manapság egyre több, korábban jellemzően időskori elváltozásnak tartott betegségről derül ki, hogy egyre fiatalabb életkorban jelentkezik és kialakulásának gyökerei a gyermekkorra nyúlnak vissza. Szívinfarktus során egy hirtelen
akadály képződik valamelyik szívkoszorúérben, és emiatt friss vér és oxigén nélkül maradnak az elzáródás mögötti szövetek. A legújabb kutatások szerint több szövetfajta is képes megújulni: az idegszövet saját és csontvelői őssejtekből, a porc- és csontszövetek kötőszöveti őssejtekből, a sérült máj szintén kötőszöveti őssejtekből áll. Az oxigénhiány következtében elhalnak a szívizom bizonyos területei. Az említett kutatások során szívizomsejteket és vérereket figyeltek meg, ekkor az elhalt szívizomszövet révén megállították az egyébként kóros átalakulás folyamatát, vagyis a sejtek további pusztulását. Az őssejt terápia, az őssejt szaporító kapszula valamint a Flavin7 javíthatja a szívműködést, valamint erősítheti a kamrák falát is, ugyanis a sejtek a sérülés helyére vándorolhatnak, ahol új izomsejtek és vérerek képződését idézhetik elő.
Kapcsolódó termékeink
Vélemények azoktól, akik már használják termékeinket!
Fokozatosan elhagytam a gyógyszereimet: vérnyomáscsökkentőt, pajzsmirigyhormont, porckopásra valót, savlekötőt. Mióta az őssejtszaporítót szedem, egyre jobban érzem magam.
Az elmúlt 20 évben kénytelen voltam megtanulni együtt élni a diabétesszel és beletörődni abba, hogy a cukorbetegség további károsodásokat okoz. Aztán fél évvel ezelőtt az interneten találtam rá az őssejtterápiára. Az orvosom teljesen elzárkózott a készítmény elől, én viszont úgy gondoltam, kipróbálom.
Másfél évvel ezelőtt kezdődtek a tünetek: kézremegés, a lábak nem úgy mozdultak, ahogy szerettem volna, az arcmimika is romlani kezdett. A tünetek miatt elmentem orvoshoz, ahol Parkinson kórt diagnosztizáltak, amit úgy közöltek velem, mintha egy egyszerű megfázás lenne. Immár négy hónapja szedem a StemXCell-t, de már az első hét után éreztem magamon a változásokat.
2006 végén éreztem először, hogy zsibbadnak a lábujjaim és hidegek a lábaim. Akkor még nem gondoltam, hogy ezek a jelek egy komoly betegségre utalnak. 2007. decemberében szklerózis multiplexet diagnosztizáltak. Megkezdődött az Interferon kúra. … Emellett elkezdtem szedni az őssejt szaporító és védő kapszulákat.